Aktualności

SUKCES NA BANK! – edycja 2019/2020 już startuje

Zapraszamy do rejestracji i udziału w II edycji turnieju wiedzy o finansach i ekonomii SUKCES NA BANK! Aby Wasza szkoła dołączyła do rozgrywek, poproście nauczyciela o opiekę nad reprezentacją szkolną i rejestrację konta.

SUKCES NA BANK to ogólnopolski turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany dla szkół średnich – liceów i techników. Aby wziąć udział w projekcie, należy zarejestrować się na naszej stronie i zapoznać z regulaminem projektu. Osobą rejestrującą drużyny będzie nauczyciel – opiekun projektu.

SUKCES NA BANK rozpocznie się od etapu online, rozgrywanego za pomocą aplikacji na stronie internetowej. W ten sposób rozegrane zostaną eliminacje -wyłonią one 32 najlepsze drużyny, które sprawdzą się w kolejnym teście online. Drugi test wyłoni 16 najlepszych drużyn, które wejdą do najważniejszego i ostatniego etapu projektu, rozgrywanego w formie  teleturnieju emitowanego na antenie Telewizji Polskiej!

Zarówno na uczniów, jak i na nauczycieli, których drużyny dostaną się do etapu telewizyjnego, czekają atrakcyjne nagrody finansowe!.  Główna nagroda to aż 20 000 złotych!

Regulamin konkursu
Dołącz do projektu już dziś! →Jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce

 Pierwsza edycja projektu SUKCES NA BANK to była wielka przygoda! Podobnych wrażeń z pewnością nie zabraknie też w drugiej edycji turnieju. Pierwsze dwa etapy, rozgrywane za pomocą aplikacji online, wyłonią 16 najlepszych szkół, które zmierzą się ze sobą w studiu telewizyjnym, gdzie pod czujnym okiem wykwalifikowanych ekspertów, prowadzącego, Rafała Patyry oraz kibicujących im telewidzów TVP 3 staną do walki o główną nagrodę, czyli 20 tysięcy złotych! Jesteście przedsiębiorczy? Świat finansów i ekonomii to wasze środowisko naturalne? Zgłoście swoją drużynę, sprawdźcie swoją wiedzę i zdobywajcie atrakcyjne nagrody! To może być Wasz sukces! Na bank!