Aktualności

V edycja turnieju Sukces na Bank już wkrótce

To już pewne! W roku 2023 odbędzie się kolejna, już piąta edycja turnieju Sukces na Bank - jedynego turnieju wiedzy o finansach i ekonomii, którego finałowy etap rozgrywany jest w formie teleturnieju emitowanego na antenie TVP3.

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich spragnionych wiedzy ekonomicznej do śledzenie informacji o projekcie oraz do zgłaszania się do turnieju. Udział w nim mogą brać pięcioosobowe drużyny reprezentujące szkoły pracujące pod okiem nauczyciela-opiekuna.

Zapisy do projektu zostaną otwarte już wkrótce - tymczasem zachęcamy do zapoznawania się z materiałami umieszczonymi na naszej stronie oraz z odcinkami teleturnieju, w którym brali udział uczestnicy poprzedniej edycji turnieju Sukces na Bank:
https://vod.tvp.pl/programy,88/sukces-na-bank-odcinki,296722
https://www.youtube.com/@sukcesnabank

Jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce

 SUKCES NA BANK to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). W turnieju biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach.   Na podstawie dwóch etapów rozgrywek w szkołach (odbywających się za pomocą testu online) wyłonimy 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3. W finale zmierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które zawalczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 000 złotych.