Aktualności

WYNIKI ELIMINACJI DO IV EDYCJI TURNIEJU

W IV edycji turnieju Sukces na Bank zarejestrowało się aż 299 drużyn z całej Polski. Wczoraj, 23 marca o godzinie 10:00 uczniowie wypełniali test w ramach Etapu Eliminacyjnego. Znamy już jego wyniki - powyżej publikujemy listę 32 najlepszych szkół, które wywalczyły sobie awans do Etapu Międzyszkolnego. Serdecznie gratulujemy!

Po zalogowaniu w panelu aplikacji mogą Państwo przeanalizować swoje odpowiedzi oraz zapoznać się z treścią pytań i poprawnych odpowiedzi.

Wszystkim drużynom, niezależnie od wyniku uzyskanego we wczorajszym teście, bardzo dziękujemy za udział w turnieju Sukces na Bank. Mamy nadzieję, że ten projekt jest dla Was motywacją do poszerzania swojej wiedzy ekonomicznej. 

Jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce

 SUKCES NA BANK to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). W turnieju biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach.   Na podstawie dwóch etapów rozgrywek w szkołach (odbywających się za pomocą testu online) wyłonimy 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3. W finale zmierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które zawalczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 000 złotych.