Aktualności

Drużyna z Jasła wygrywa III edycję turnieju Sukces na Bank

Wielki Finał III edycji turnieju Sukces na Bank zwyciężyła drużyna reprezentująca Technikum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle w składzie: Weronika Biernacka, Artur Czech,  Dawid Kamień, Zuzanna Konik,  Aleksandra Rak i Kacper Wiatr. Drużynę przygotowała pani Joanna Hendzel. Serdecznie gratulujemy!
W finałowym odcinku nie zabrakło wielkich emocji oraz zaciętej ekonomicznej rywalizacji. Bardzo dziękujemy wszystkim finalistom oraz gratulujemy awansu do grona najlepszych młodych ekonomistów w Polsce. 

Jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce

 SUKCES NA BANK to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). W turnieju biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach.   Na podstawie dwóch etapów rozgrywek w szkołach (odbywających się za pomocą testu online) wyłonimy 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3. W finale zmierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które zawalczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 000 złotych. 


 Rejestracja do 4 edycji otwarta do 21 marca 2022r.