Aktualności

Finał III edycji turnieju Sukces na Bank już w najbliższą sobotę

11 września o 12:05 na antenie TVP 3 wyemitowany zostanie Wielki Finał III edycji turnieju Sukces na Bank. O zwycięstwo oraz główną nagrodę, 20 000 zł, zawalczą najlepsi z najlepszych, czyli drużyny reprezentujące: V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, Technikum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle, Technikum Nr 2 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach oraz Technikum Nr 5 w Ełku.
Trzymajcie kciuki za swoich faworytów!
Wszystkie wyemitowane już odcinki można obejrzeć na naszym kanale na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCkSfDmgn36wYpcHINsWJXmQ 

Jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce

 SUKCES NA BANK to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). W turnieju biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach.   Na podstawie dwóch etapów rozgrywek w szkołach (odbywających się za pomocą testu online) wyłonimy 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3. W finale zmierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które zawalczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 000 złotych. 


 Rejestracja do 4 edycji otwarta do 21 marca 2022r.