Aktualności

Zagadnienia tematyczne do etapu eliminacyjnego już dostępne

Informujemy, że wszystkim zarejestrowanym drużynom udostępniliśmy już listę zagadnień tematycznych wraz z odnośnikami do materiałów źródłowych, które obejmują zakres materiału obowiązującego na nadchodzącym teście w etapie eliminacyjnym turnieju. Lista ta jest dostępna w panelu aplikacji po zalogowaniu się - wysłaliśmy ją również mailowo do opiekunów wszystkich drużyn. 
Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście się do turnieju - nie czekajcie do ostatniej chwili! Załóżcie konto, uzyskajcie dostęp do zagadnień tematycznych i zacznijcie przyswajać informacje, które z pewnością okażą się przydatne w nadchodzącym teście eliminacyjnym. 

Jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce

 SUKCES NA BANK to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). W turnieju biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach.   Na podstawie dwóch etapów rozgrywek w szkołach (odbywających się za pomocą testu online) wyłonimy 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3. W finale zmierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które zawalczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 000 złotych. 


 Rejestracja do 3 edycji otwarta do 8 marca 2021r.