Aktualności

Jak zarejestrować drużynę?

W turnieju Sukces na Bank drużynę rejestruje nauczyciel, który jest jej opiekunem. Rejestracji dokonuje się poprzez założenie konta na stronie https://turniej.sukcesnabank.pl/register. Aby poprawnie założyć konto należy wybrać z listy placówek swoją szkołę (najłatwiej wyszukuje się podając nazwę miejscowości), a następnie podać swoje imię i nazwisko, adres email, numer telefonu oraz nadać hasło, które będzie służyć do logowania. Jeśli szkoły nie ma na liście lub jej nazwa jest niepełna lub niepoprawna - prosimy o kontakt na adres kontakt@sukcesnabank.pl. Dodamy ją do bazy i pojawi się na liście do wyboru.

Przy rejestracji do etapu eliminacyjnego Turnieju swoje dane podaje tylko nauczyciel zakładający konto - na tym etapie nie podaje się danych uczniów. O skład drużyny i dane kontaktowe uczniów poprosimy szkoły, które awansują do etapu międzyszkolnego.

Jesteś uczniem i chcesz wziąć udział w turnieju? Zbierz drużynę, skontaktuj się z nauczycielem, który stanie się Waszym opiekunem i poproś go o zarejestrowanie szkoły. UWAGA! Przypominamy, że konto powinien założyć nauczyciel, uczniowie nie powinni samodzielnie rejestrować drużyny! 

Jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce

 SUKCES NA BANK to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). W turnieju biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach.   Na podstawie dwóch etapów rozgrywek w szkołach (odbywających się za pomocą testu online) wyłonimy 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3. W finale zmierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które zawalczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 000 złotych. 


 Rejestracja do 3 edycji otwarta do 8 marca 2021r.