Aktualności

Rejestracja otwarta

Rejestracja drużyn do III edycji turnieju Sukces na Bank już otwarta! Do turnieju można zgłaszać pięcioosobowe drużyny reprezentujące szkoły średnia. Każda szkoła może wystawić tylko jedną reprezentację. Drużynę rejestruje nauczyciel, który jest opiekunem drużyny.

Rejestracja do turnieju jest bardzo prosta - zajmuje tylko 2 minuty! Wystarczy wejść w znajdującą się na naszej stronie zakładkę 'rejestracja', kliknąć 'zarejestruj się', podać nazwę szkoły, imię i nazwisko i dane kontaktowe. Adres email podawany przy rejestracji będzie jednocześnie loginem i adresem kontaktowym, więc prosimy o upewnienie się, że wpisują go Państwo poprawnie.

Szczegóły na temat składu drużyny i przebiegu turnieju można znaleźć w naszym regulaminie. 

Jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce

 SUKCES NA BANK to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). W turnieju biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach.   Na podstawie dwóch etapów rozgrywek w szkołach (odbywających się za pomocą testu online) wyłonimy 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3. W finale zmierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które zawalczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 000 złotych. 


 Rejestracja do 3 edycji otwarta do 8 marca 2021r.