Aktualności

Już wkrótce III edycja turnieju Sukces na Bank!

Już wkrótce rusza rejestracja do kolejnej, już III edycji turnieju wiedzy o finansach i ekonomii SUKCES NA BANK! 

SUKCES NA BANK to ogólnopolski turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany dla szkół średnich – liceów i techników. Aby wziąć udział w projekcie, należy stworzyć pięcioosobową reprezentację szkoły, która będzie pracować pod opieką nauczyciela - opiekuna projektu. Szczegóły można znaleźć w regulaminie na naszej stronie internetowej.

Turniej rozpocznie się od etapu online, rozgrywanego za pomocą aplikacji na stronie internetowej. W ten sposób rozegrane zostaną eliminacje -wyłonią one 32 najlepsze drużyny, które sprawdzą się w kolejnym teście online. Drugi test wyłoni 16 najlepszych drużyn, które wejdą do najważniejszego i ostatniego etapu projektu, rozgrywanego w formie  teleturnieju emitowanego na antenie Telewizji Polskiej!

Zarówno na uczniów, jak i na nauczycieli, których drużyny dostaną się do etapu telewizyjnego, czekają atrakcyjne nagrody finansowe! 
Główna nagroda to aż 20 000 złotych! 

Rejestracja drużyn zostanie otwarta już wkrótce, obserwujcie naszą stronę i nasz fanpage na Facebooku. 

Jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce

 SUKCES NA BANK to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). W turnieju biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach.   Na podstawie dwóch etapów rozgrywek w szkołach (odbywających się za pomocą testu online) wyłonimy 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3. W finale zmierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które zawalczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 000 złotych.