Aktualności

Wznowienie realizacji i emisji teleturnieju Sukces na Bank

 
Z radością ogłaszamy, że wznawiamy wstrzymaną wcześniej realizację teleturnieju i nagramy trzy pozostałe odcinki "Sukcesu na Bank" - dwa półfinały i wielki finał. Przygotowania, próby i nagrania odbędą się w weekend 19-21 czerwca. Cieszymy się, że już wkrótce spotkamy się w studiu telewizyjnym z uczestnikami turnieju i, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, sprawdzimy ich wiedzę i zobaczymy jak przebiegną dalsze rozgrywki.

Mamy też dobrą wiadomość dla uczestników ćwierćfinałów, którzy cierpliwie czekają na premierę odcinków ze swoim udziałem - wznowienie realizacji oznacza też, że już niebawem ruszy emisja pierwszych odcinków teleturnieju Sukces na Bank na kanale TVP 3. Daty emisji podamy wkrótce! 

Jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce

 Pierwsza edycja projektu SUKCES NA BANK to była wielka przygoda! Podobnych wrażeń z pewnością nie zabraknie też w drugiej edycji turnieju. Pierwsze dwa etapy, rozgrywane za pomocą aplikacji online, wyłonią 16 najlepszych szkół, które zmierzą się ze sobą w studiu telewizyjnym, gdzie pod czujnym okiem wykwalifikowanych ekspertów, prowadzącego, Rafała Patyry oraz kibicujących im telewidzów TVP 3 staną do walki o główną nagrodę, czyli 20 tysięcy złotych! Jesteście przedsiębiorczy? Świat finansów i ekonomii to wasze środowisko naturalne? Zgłoście swoją drużynę, sprawdźcie swoją wiedzę i zdobywajcie atrakcyjne nagrody! To może być Wasz sukces! Na bank!