Aktualności

Wyniki etapu eliminacyjnego

Mamy już oficjalne wyniki testu eliminacjnego w drugiej edycji turnieju Sukces Na Bank.
32 najlepsze szkoły przechodzą do etapu międzyszkolnego, w którym zawalczą o awans do teleturnieju - serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju i mamy nadzieję, że niezależnie od wyniku była to dla Was miła przygoda.
Dokładny wynik punktowy, czas oraz zestawienie poprawnych odpowiedzi każdej drużyny można znaleźć w panelu aplikacji po zalogowaniu.Jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce

 Pierwsza edycja projektu SUKCES NA BANK to była wielka przygoda! Podobnych wrażeń z pewnością nie zabraknie też w drugiej edycji turnieju. Pierwsze dwa etapy, rozgrywane za pomocą aplikacji online, wyłonią 16 najlepszych szkół, które zmierzą się ze sobą w studiu telewizyjnym, gdzie pod czujnym okiem wykwalifikowanych ekspertów, prowadzącego, Rafała Patyry oraz kibicujących im telewidzów TVP 3 staną do walki o główną nagrodę, czyli 20 tysięcy złotych! Jesteście przedsiębiorczy? Świat finansów i ekonomii to wasze środowisko naturalne? Zgłoście swoją drużynę, sprawdźcie swoją wiedzę i zdobywajcie atrakcyjne nagrody! To może być Wasz sukces! Na bank!