Aktualności

Komplet pytań z I edycji turnieju Sukces na Bank

Już od dziś dla każdej zarejestrowanej szkoły udostępniliśmy komplet pytań z I edycji turnieju Sukces na Bank. Wgląd w ten materiał umożliwi uczestnikom zapoznanie się z poziomem trudności i charakterem pytań w turnieju, dzięki czemu będzie to pomoc naukowa w przygotowaniach do eliminacji oraz kolejnych etapów projektu. Plik z pytaniami jest dostępny po zalogowaniu w panelu aplikacji. 

Szkoły, które jeszcze nie zarejestrowały się do projektu zachęcamy do szybkich zapisów - dopiero po założeniu konta uzyskuje się dostęp do pytań z I edycji!

Jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce

 Pierwsza edycja projektu SUKCES NA BANK to była wielka przygoda! Podobnych wrażeń z pewnością nie zabraknie też w drugiej edycji turnieju. Pierwsze dwa etapy, rozgrywane za pomocą aplikacji online, wyłonią 16 najlepszych szkół, które zmierzą się ze sobą w studiu telewizyjnym, gdzie pod czujnym okiem wykwalifikowanych ekspertów, prowadzącego, Rafała Patyry oraz kibicujących im telewidzów TVP 3 staną do walki o główną nagrodę, czyli 20 tysięcy złotych! Jesteście przedsiębiorczy? Świat finansów i ekonomii to wasze środowisko naturalne? Zgłoście swoją drużynę, sprawdźcie swoją wiedzę i zdobywajcie atrakcyjne nagrody! To może być Wasz sukces! Na bank!